string(26) "2024-07-17 22:20:30.000000"

«Студенттік көктем-2024» ресми түрде ашық деп жарияланады!

Фестиваль бүгін «Жастар сарайында» бастау алды.

Мұнда Қостанайдың ең жарқын, белсенді әрі креативті студенттері жиналды. Және олар өздерін бірден істерімен дәлелдеді. Интеллектуалды ойында командалар кімнің тапқыр, ал спорт алаңында кімнің жүйрік, жоғары, күшті екенін анықтады.

Бүгін Baitursynuly University алаңында шағын футболдан жарыстар өтеді. Басқа жоғары оқу орындарында баскетбол мен волейболдан турнирлер өтеді. Финалдық ойындар мен жеңімпаздарды марапаттау рәсімі ертең гала-концертте өтеді.

Ал бүгін студенттерді тағы бір керемет жаңалық – Open air күтіп тұр. Ол Сити-орталықта сағат 19.00-де басталады.

Барлықтарыңызды мерекеге келіп, студенттік өмірдің қызықтарын тамашалауға шақырамыз. Біз сіздерді күтеміз!

ҚӨУ студенттеріне уақытты қызықты әрі тартымды өткізуді тілейміз! Сіздер үздіксіздер!