string(26) "2024-07-17 19:17:23.000000"

Spelling Bee Kostanay 2020

2 ақпан күні Американдық бұрышта Spelling Bee Kostanay 2020 төртінші жергілікті ағылшын сөздерінің айтылу байқауы өтті.

Әр түрлі күрделіліктегі ағылшын сөздерінің айтылу байқауы 17-ші раундта аяқталды. Шынар Алитанова (Челябинск мемлекеттік университеті), "Шетел филологиясы" мамандығының 1 курс студенті Ксения Амелина Ректор грантының иегері) және Әліби Әмірғалиев (ҚМПУ) байқаудың үздік спеллерлері болып атанды.

Байқаудағы ағылшын сөздерін Fulbright бағдарламасының стипендиаты Керим Гейлз айтты. Төрешілер ретінде АҚШ департаментінің мемлекеттік бағдарламасының түлегі Елена Божко, Fulbright бағдарламасының стипендиаты Брайс Мур, алдыңғы Spelling Bee конкурстарының жүргізушісі және қатысушысы, Гранд Люкс тіл орталығының аға оқытушысы Татьяна Ким тағайындалды.

Байқаудың жеңімпаздары наурыз айында өтетін Республикалық турға Нұр-сұлтан қаласына барады.

Spelling Bee Kostanay 2020