string(26) "2024-08-17 12:07:42.000000"

AIA жобасы: мүмкіндігі шектеулі студенттер үшін табысқа жету жолы

ҚӨУ-де «Мүмкіндігі шектеулі студенттер: құқықтық қорғау және еңбек нарығында бәсекеге қабілеттілікті арттыру» AIA жобасының тұсаукесері болды.

Жобаның жетекшісі «Журналистика және коммуникациялық менеджмент» кафедрасының түлегі, магистр Виталий Руднев, ол тағы да Қазақстан Республикасындағы АҚШ Елшілігі қолдаған гранттық жобаның жеңімпазы атанды.

Бұл жобаның мақсаты студенттерді азаматтық құқықтарын қамтамасыз етуге және олардың өмір сүру сапасын жақсартуға бағытталған халықаралық және қазақстандық заңнамалық актілермен денсаулығының шектеулі мүмкіндіктерімен таныстыру болып табылады. Сондай-ақ, жоба жеке және кәсіби өсу жоспарларын құру технологияларымен танысуға, жеке мансап құру дағдыларын, тиімді қарым-қатынас пен психоэмоционалды тұрақтылықты қалыптастыруға бағытталған.

Тұсаукесер «Әлем біздің көзімізбен» ҮЕҰ өкілі – Дана Сұлтанғалиеваның, сонымен қатар жұмыспен қамту орталығының өкілі-Гүлмира Сарбасованың, философия кафедрасының профессоры Юрий Бондаренконың және психология кафедрасының профессоры Лилия Саркисянның белсенді қатысуымен өтті. Іс-шараға ерекше білім беру қажеттіліктері бар студенттер мен еріктілер де белсенді қатысты.

AIA жобасының бағдарламасы аясында тілдік курстар, топ құру, квесттер және қызықты тұлғалармен кездесулер жоспарланған.