string(26) "2024-07-17 21:25:51.000000"

Құрметті профессор 70-ке толды!

Лилия Саркисян

Бүгін университетіміздің құрметті профессорларының бірі Лилия Вагановна Саркисян 70 жасқа толды. Профессорды мерейтойымен университет ректоры, оқу орны ұжымы, студенттер құттықтады.

Лилия Вагановна университеттегі оқытушылық қызметімен қатар қоғамдық істермен айналысады. Ол – Қостанай облысындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының Аналар кеңесінің төрағасы, Қоғамдық келісім және ғылыми-сараптамалық кеңестердің мүшесі, өзінің кәсіби қызметінің тиісті бағыттары бойынша мектеп психологтары мен денсаулық сақтау ұйымдарының психологтарына арналған үздіксіз білім беру курстарының ұйымдастырушысы және оқытушысы. Сондай-ақ түрлі бағыттағы іс-шаралардың құрметті қонағы. Бүгін де көпке қадірлі оқытушыға жүрек жарды тілектер айтылды, сый-сияпаттар ұсынылды. ҚМУ ректоры Алма Дощанова профессор мейірімі мен шуағын жан-жағына шашып жүретінін, Лилия Вагановнамен сан қилы тақырыпта қызықты әңгімелесуге болатынын айтты.

Лилия Саркисян