string(26) "2024-07-17 22:23:00.000000"

Пайдалы инсайттар

Baitursynuly University бухгалтерлік есеп және басқару кафедрасының меңгерушісі Лилия БАЖЕНОВА Мадридтегі (Испания) Global Summit of Women-ге қатысып келді.

Іс-шара әртүрлі елдерден келген алуан кәсіп иелері мен сан түрлі мәдениет ұстанатын, бірақ көптеген ұқсастықтары ортақ әйелдердің басын қосты.

"Еуропалық Одақта бизнес жүргізудің өзіндік ерекшеліктері, жасанды интеллекттің рөлі және тұрмыстық зорлық-зомбылық мәселесі талқыланды, - деді Лилия Абдул-Насыровна. - Іс-шара жаңа экономиканы дамыту және бизнестегі әйелдерді қолдау бойынша тәжірибе мен бастамалармен алмасу үшін маңызды алаңға айналды."

Лилия Байжанова – Baitursynuly University оқытушысы ғана емес, сонымен қатар Қостанай облысы әйелдер күштері альянсының мүшесі. Одан бөлек, делегация құрамына Қостанай облысы бойынша Іскер әйелдер қауымдастығының мүшелері – Несібелі БӘСЕНОВА, Гүлвира ҚҰДАЙҚҰЛОВА және Елена ЯЦКЕВИЧ кірді.