string(26) "2024-10-19 20:23:16.000000"

Жаңа мамандар буыны

Бүгін Baitursynuly University педагогикалық институтында «IT мұғалім – 2024» облыстық байқауы өтті!⠀⠀⠀⠀⠀

Байқауға Қостанай облысындағы, оның ішінде Қостанай және Арқалық қалаларының 33 мектебінен 33 мұғалім қатысты.

Ұйымдастырушылар "Ақпараттандыру және білім сапасын бағалаудың әдістемелік орталығы" КММ және біздің университет.

Мақсат – мұғалімдердің кәсіби өсуін ынталандыру және білім беру робототехникасы саласындағы озық тәжірибені тарату.

Қатысушылар екі турдан өтті: біріншісі – есептерді шешуге арналған теориялық, екіншісі – тәжірибелік, мұнда роботтар сайысы өтті!

-Қатысушылар арасында өз түлектерімізді көргенімізге қуаныштымыз! – деп атап өтті педагогикалық институт директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Лязат Есментаева.

Ақпараттандыру және білім сапасын бағалау әдістемелік орталығы директорының орынбасары Жанат Уақбаев атап өтті:

- Информатика, IT, робототехника мұғалімдері-бұл инженерлер, бағдарламашылар және ғалымдар мамандарының жаңа буынын қалыптастыратын адамдар. Сіздің еңбегіңіздің арқасында біздің оқушылар цифрлық дәуірдің көшбасшысы бола алады.

Қазылар алқасы мүшелерінің дауыс беру нәтижелері бойынша жеңімпаздар анықталды:

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!