string(26) "2024-07-18 04:18:53.000000"

Ағынан ақтарылды

Ғалымдардың тұжырымдамасы бойынша: нейрондық желілер ешқашан психологтарды алмастырмайды. Бұл Baitursynuly University психология кафедрасының түлектері әрдайым сұраныста дегенді білдіреді.

Сонымен қатар, біз мамандарды республикадағы ең жақсы білім беру бағдарламаларының бірі бойынша дайындаймыз.

Бұл «Атамекен» ҚР ұлттық кәсіпкерлер палатасы рейтингінің нәтижелері бойынша А.Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ «Психология» мамандығы білім беру бағдарламалары бойынша 29 қазақстандық жоғары оқу орындарының арасынан 2-ші орынды иеленді.

Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің өкілдері Қостанай колледждерінің: педагогикалық, Қазтұтынуодағы колледжінің, индустриялық-педагогикалық және медициналық колледжінің студенттеріне біздің жоғары оқу орындағы мамандық пен білімнің артықшылықтары туралы айтып берді.

Психология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Ирина ПАРХОМЕНКО үздік студенттіердің жобаларын ұсынды, ал практикалық психология орталығының меңгерушісі Роза ЖАНҒАЛИЕВА студенттермен өзін-өзі бағалау бойынша семинар өткізді.

Егер сіз де жанды емдейтін дәрігері болуды армандайтын болсаңыз, сізді Baitursynuly University-де күтеміз! @kru_kst_priyem