string(26) "2024-07-18 12:37:39.000000"

ҚӨУ-нің ТӘЖІРИБЕСІ-БАРЛЫҒЫНА ЕСКЕРТПЕ!

Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетінің базасында келесі бағыттар бойынша жобаларды басқару тобы 012-мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту педагогикасы, 013-пәндік мамандандырусыз мұғалімдерді даярлау, 018 – «Болашақ педагогтардың зерттеу әлеуетін дамыту: рефлексивті педагогтарды даярлау жолдары» тақырыбында әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану бойынша мамандар даярлау» негізінде республикалық оқу-әдістемелік бірлестіктің отырысы өтті

Ғалымдар болашақ мұғалімдердің рефлексиялық дағдыларын дамытудың әртүрлі жолдары мен құралдарын қарастырды. Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының меңгерушісі Елена Ли тәжірибеге бағдарланған білім беру тәсілі ретінде дипломдық зерттеулердің перспективалары мәселесі бойынша баяндама жасады. Баяндамаларды талқылау барысында заманауи білім беру міндеттерін іске асыру үшін А. Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ тәжірибесін пайдалану мүмкіндігі туралы мәселені қарастыруға шешім қабылданды.