string(26) "2024-07-18 01:30:41.000000"

Жеке тәжірибеге сүйеніп

Бүгін 2013 жылғы түлегіміз Нина Ледина өзінің білім алған оқу ордасына келді.

Нина Ледина ветеринариялық медицина кафедрасының 2-4 курс студенттеріне арналған әдістемелік инновациялар панорамасы аясында «Мысықтар мен иттердің репродуктивтік жүйесі аурулары» тақырыбында дәріс оқыды, сондай-ақ ветеринариялық клиниканың жұмысы туралы бейнеролик пен презентация көрсетті.

Айтпақшы, оның жұмыс тәжірибесіне өте бай, 2016 жылы ол алғаш Зоопульс24 ветеринарлық клиникасының филиалын ашты, ал 2022 жылдан бастап Челябі облысында жануарларға арналған жалғыз қан банкін құрды. Нина Сергеевна өз сөзінде ветеринарлық дәрігер ретінде жұмыс тәжірибесімен бөлісті, білім алушыларға жануарларды қабылдау, құжаттама жүргізу ережелері туралы айтты.

Кездесуде ветеринарлық мамандардың диагностикалық жұмысы, ветеринарлық клиника базасында практикалық дағдыларды жетілдіру және түлектерді жұмысқа орналастыру мәселелері талқыланды. Студенттерді әсіресе оның ветеринарлық практика саласындағы кәсіпкерлік қызметі туралы әңгімесі ерекше қызықтырды.

Қонақ дәрісін ұйымдастырушылар әрі модераторлар – аға оқытушы, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты Евгения Еренко және ветеринариялық медицина кафедрасының меңгерушісі, PhD докторы Марат Әубәкіров.