string(26) "2024-07-18 04:26:22.000000"

Жеке мысалда

Динара Шукижанова @dinarashukizhanova – Қостанай облысына ғана емес одан тыс жерлерде де танымал тұлға: «Қазақстанның 100 жаңа есімі» республикалық байқауының жеңімпазы, «Агромашхолдинг KZ» АҚ президенті, «Қостанай трактор зауытының» директоры және Respubliсa партиясының тең төрағасы.

Сонымен қатар ол – А. Байтұрсынұлы ҚӨУ түлегі. Әйелдер мерекесі қарсаңында Динара өзінің оқу орнына барып, бір кездері оқыған экономика және құқық факультетінің студенттерімен кездесті. Айтпақшы, ол әрдайым студенттермен нетворкингке уақыт бөлуге тырысады.

Динара Шукижанова туралы ол өзін өзі жасаған адам деп айтуға болады. Бірнеше жыл ішінде Қостанай облысының жастар қозғалысының жастар көшбасшысынан ол «АгромашХолдинг KZ» қазақстандық ірі ауыл шаруашылығы техникасын өндірушінің топ-менеджеріне дейін өсті.

Ол әрқашан ақша үшін емес, идея үшін және өсу және кәсіпқойлармен жұмыс істеу мүмкіндігі үшін жұмыс істейтінін мойындайды. Сондықтан Динара Шукижанованың студенттерге берген басты кеңесі: «Кәсіптік дағдылар мен құзыреттіліктерді үйрену және дамыту, студенттік дағдыларды өз пайдасына, жеке өсуі үшін пайдалану».

Динара Аманжеловна өзінің мансабының негізгі сәттері туралы айтып, студенттік жылдарын еске алып, кәсіпкерлік және бизнес саласындағы құнды идеяларымен бөлісті. Оның үлгісі, білімі мен тәжірибесі студенттер үшін керемет шабыт болады деп үміттенеміз.