string(26) "2024-07-17 23:35:31.000000"

Педагогика және психология әлемі

КӨУ-де "Педагогика және психология әлемі-2024" облыстық олимпиадасы аяқталды. Іс-шара Білім беру және кәсіптік бағдар беру сипатында болды, оған Қостанай қаласы мен облыс колледждерінің оқушылары мен студенттері қатысты.

Биыл олимпиада алғаш рет қашықтықтан күндізгі форматта өткізілді және екі турдан тұрды:

Күндізгі тур барысында командалар үш сынақтан өтті: өздерінің визит карточкаларын ұсыну, психологиялық-педагогикалық жағдайларды шешу және қазіргі заманның өзекті, өткір психологиялық-педагогикалық проблемаларының бірі бойынша шығармашылық авторлық өнімді (бейнеролик, презентация, зерттеу жобасы) ұсыну.

Командалардың қойылымдары арасында көрермендер педагогикалық институт студенттерінің орындауындағы музыкалық нөмірлерді тамашалауға және зияткерлік викториналарға қатысуға мүмкіндік алды. Командалардың өнерлерін педагогика, психология және арнайы білім беру кафедрасының оқытушыларынан құралған әділ және бейтарап қазылар алқасының мүшелері бағалады.

Олимпиада қорытындысы бойынша Лисаков қаласы білім бөлімінің мектеп-лицейінің КММ "Психотандем"командасы жеңімпаз атанды. Екінші орынды Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінің "Ұлағат" командасы және үшінші орынды Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінің "Зерек" колледжінің командасы және "Психея" командасы иеленді.

Барлық командалар бос орындарға сәйкес дипломдар мен тәтті сыйлықтар алды, әр қатысушы мен команда жетекшісіне сертификаттар берілді.

Ал жеңімпаз команданың қатысушылары Ахмет Байтұрынұлы атындағы КРУ фирмалық саудасының иегерлері атанды.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!