string(26) "2024-07-20 00:24:57.000000"

Кибер педагогика – бұл не?

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің Бельгия Білім кеңесімен бірлесіп оқытушылар үшін «Киберпедагогика роботтар туралы емес, сіздер туралы» атты мастер-класс ұйымдастырды.

Бельгияның білім беру кеңесі оқытушыларға өз қызметін модернизациялауда қолдау көрсетуге бағытталған университет оқытушыларына арналған қашықтықтан оқыту бағдарламаларын әзірлеумен және жүзеге асырумен айналысады. Мастер-класстың тренері Аксана Позднякова оқытушыларды толғандыратын бірнеше сұрақтарға жауап берді:• Мұғалімдер өз қызметін модернизациялау мотивтерін қайдан іздеуі керек?• Күндізгі оқу форматынан қашықтықтан оқуға ауысу неліктен оңай болмады?• Оқытудың жаңа форматына көшудегі қиындықтар мен ұсыныстар.• Қандай құзыреттіліктер көбірек жетіспейді?• Тікелей эфирдегі тест.• Қашықтықтан оқу форматында сапалы білім беру үдерісін қалай құруға болады?Тренинг оқытудың инновациялық әдістерін меңгеруге және енгізуге, тез өзгеретін білім беру ортасына сәтті бейімделу үшін кәсіби ойлауды қайта құруға, мұғалімдердің әлеуетін тереңдетуге көмектеседі. Мастер-классқа М.Әуезов атындағы ОҚМУ және Бішкек (Қырғызстан) инновациялық университетіндегі әріптестер де қатысты.