string(26) "2024-07-18 16:28:57.000000"

СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ВОЛОНТЕРЛІК

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс - қимыл агенттігі «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы волонтерлік» атты жаңа жобаны іске қосты, оның негізгі мақсаты сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке бей-жай қарамайтын азаматтарды тарту. Жобаны іске асыруды Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша Департаменті қамтамасыз ететін болады.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс –қызметі А. Байтұрсынов атындағы ҚӨУ өз студенттерін еріктілер қатарына қосылуға және сол арқылы бұл құбылысқа өзінің жоқ екенін білдіруге шақырады.

Еріктілік түрлі бағыттар бойынша өтеді: бұл сыбайлас жемқорлыққа қарсы әдебиеттерді насихаттау, білім берудегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы зерттеулерге қатысу, қоғамдық бақылау және т. б.

Құрметті студенттер егер сіз осы жобаға ерікті болғыңыз келсе, онда сізге:

1) «волонтер болғым келеді» өтінімін электрондық мекенжайға АӘТ, курс, мамандықты antikor@ksu.edu.kz. почтасына

2) сілтеме бойынша жобаның жарғысымен танысуға және сауалнаманы жүктеуге https://acportal.ksu.edu.kz/ru/proekt-antikorrupcionnoe-volonterstvo/

3) сауалнаманы толтыру (қағаз тасығышта алдын ала басып шығару).

4) толтырылған сауалнаманың фотосуретін электрондық мекенжайға antikor@ksu.edu.kz. жіберу қажет.