string(26) "2024-07-19 20:22:09.000000"

"Қашықтықтан оқыту: артықшылығы мен кемшіліктері" пікірсайыс турнирі

2020 жылдың 3 қазан күні А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің «Парасат» ПК-ның ұйымдастыруымен өткізілген «Қашықтықтан оқыту: артықшылығы мен кемшіліктері» атты институт ішілік пікірсайыс турнирі өтті. Турнирге 16 команда қатысты. Турнир онлайн форматта, зум платформасы арқылы өткізілді. Турнир нәтижесінде финалдық ойындардың финалистері «Тарихи болашақ» фракциясы (Табанова Аруна және Кошбаев Жүсіп)

III орын иегерлері «Шамшырақ» фракциясы (Ербол Ергенгүл және Сейтқан Рахат) Оларға 3 дәрежелі диплом және 2000 ақшалай сыйлығы табысталды

II орын иегерлері «MC Queen» фракциясы (Омарова Дильназ және Пимичева Анель) Оларға 2 дәрежелі диплом және 3000 ақшалай сыйлығы табысталды

I орын иегерлері «Болашақ» фракциясы (Мақатова Қаракөз және Жұмаханова Мадина) Оларға 1 дәрежелі диплом және 5 000 ақшалай сыйлығы табысталды

«Үздік спикер» иегері - Сейтқан Рахат

«Ең үздік спикер» иегері - Мақатова Қаракөз. Оған 1000 ақшалай сыйлығы табысталды. Қатысушылардың барлығына сертификаттар берілді. Жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз! Жарайсыңдар! Жұлдыздарың жана берсін!