string(26) "2024-06-30 20:27:58.000000"

Аккредиттеу жалғасуда

ҚӨУ институционалдық аккредиттеу кезеңін аяқтады. Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігінің (АРТА) жетекші халықаралық және қазақстандық сарапшылары білім беру бағдарламаларын, ақпараттық ресурстардың сапасын, оқытушылар мен студенттер арасындағы қарым-қатынас деңгейін сараптады.

Бүгінде мамандандырылған аккредиттеу бойынша сыртқы сараптама комиссиясы өз жұмысын жалғастыруда.

Аккредиттеу кеңесі экономика және құқық, сондай-ақ әлеуметтік-гуманитарлық факультеттердің білім беру бағдарламаларын қарастыруды жоспарлап отыр.

Аккредиттеу нәтижелері АРТА аккредиттеу кеңесінің отырысында қорытындыланатын болады.

Аккредиттеу рәсімі үш кезеңді қамтитынын атап өту керек: өзін-өзі бағалау (ішкі бағалау), сараптамалық топтың сыртқы бағалауы және Аккредиттеу кеңесінің шешім қабылдауы.