string(26) "2024-07-17 20:20:35.000000"

Құрметті білім алушылар, 2022 жылдың 10 қыркүйекке дейін 2022 жылдың екінші жартыжылдығында Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын алуға арналған конкурсқа құжаттар қабылданады

Құрметті білім алушылар, 2022 жылдың 10 қыркүйекке дейін 2022 жылдың екінші жартыжылдығында Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын алуға арналған конкурсқа құжаттар  қабылданады.

Президенттік стипендияны тағайындау тәртібі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 136 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті тағайындаған стипендияны тағайындау қағидаларына сәйкес жүргізіледі.

Үміткерлерге қойылатын талаптар:

1. Стипендия күндізгі оқу нысаны бойынша оқитын студенттерге 3-курстан бастап, магистранттарға – екінші оқу жылынан бастап мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша және ақылы негізде тек «өте жақсы» (А, А-) оқитын студенттерге беріледі.
  2. Стипендияны тағайындау кезінде үміткердің 2021-2022 оқу жылындағы құжаттармен расталған жетістіктері ескеріледі, атап айтқанда:

Үміткерлерді іріктеу тәртібі:

1. Үміткер тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын институт директорының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарына тапсырады. Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары үміткерлердің құжаттарын талаптарға сәйкестігін тексереді және 2022 жылғы 12 қыркүйекке дейін Комиссия хатшысына тапсырылады;
  2. Комиссия ұсынылған құжаттарды талдайды, университеттің Ғылыми кеңесінің отырысына ұсынады.
    Іріктеу үміткерлерге қойылатын талаптарда көрсетілген 1 және 2-тармақтарға сәйкес тәртібімен жүзеге асырылады. Тең жағдайда артықшылығы бар:
  1. Ғылыми кеңес Президенттік стипендияны әрбір үміткер бойынша жеке тағайындау туралы шешім қабылдайды.
  2. Стипендияны тағайындау ғылыми кеңестің шешімі негізінде жоғары оқу орны ректорының бұйрығымен жүзеге асырылады.

Конкурсқа қатысу үшін ұсынылатын құжаттар тізімі:

1. А. Байтұрсынов атындағы ҚӨУ Басқарма Төрағасы –ректорының атына ҚР Президентінің стипендиясын тағайындау конкурсына қатысуға білім алушының өтініші. Президенттік стипендияға өтініш үлгісі. (Өтініш)
  2. Білім алушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
  3. Оқытудың барлық кезеңіндегі Транскрипт (Платонус арқылы жеке кабинетте тапсырыс бересіз);

Үміткердің 2021-2022 оқу жылындағы жетістіктерін растайтын құжаттардың көшірмелері (грамота, сертификат, алғыс хаттар және т. б.);

Құжаттарды директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары қабылдайды.

Құжаттарды институт директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары 2022 жылдың 10 қыркүйекке дейін қабылдайды.

Контактные телефоны заместителей директоров институтов: