string(26) "2024-03-19 08:22:27.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

DECIDE жобасының модульдері бойынша оқыту

Өтетін орны: Лимерик технологиялық институты, Лимерик, Ирландия

Күні: 21 шілде -03 тамыз 2019 ж.

Қатысушы серіктестер:

• ЕО серіктестері: Брашов қаласындағы Трансильвания университеті, Крит университеті, Лимерик технологиялық институты, Дрезден техникалық университеті, Мидлсекс университеті
  • Қазақстандық серіктес: Ахмет Байтұрсынов атындагы Қостанай мемлекеттік университеті, Қазақ агротехникалық университеті. С. Сейфуллин атындағы Қазақ ұлттық университеті Әл-Фараби, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару Академиясы
  • Өзбекситанның серіктестері: Самарқанд экономика және сервис институты, Ташкент Ақпараттық технологиялар университеті, MUSHTOQ ko ' ZLAR мүгедек балаларға әлеуметтік өзара көмек көрсету Қоғамы, Қарақалпақ мемлекеттік университеті
  • Тәжікстан серіктестері: Худжанд мемлекеттік университеті. академик Б. Гафуров, Куляб қаласындағы технологиялар және инновациялық менеджмент институты, Тәжікстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару институты, мүгедек балалармен ата - аналардың қоғамдық ұйымы, "Рушди Инклюсиа" қоғамдық ұйымы»

Лимерикада, Ирландия (2019 жылғы шілде / тамыз) әр серіктес ЖОО-ның екі өкілі DECIDE жобасының модульдері бойынша екі апталық оқудан өтті.

Бұл оқытуды ЕО жоба бойынша серіктестері жүргізді және оған: EU-TUNING жүйесін пайдалана отырып, халықаралық сапа стандарттары мен халықаралық келісімнің, Болон келісімінің талаптарын қамтитын DECIDE оқу бағдарламасының мақсаты, негіздемесі мен мазмұны кірді.

DECIDE модульдерін сипаттау

Джерри Каллен (Дрезден техникалық университеті)

• 1 оқу модулін ұсынды: "Арнайы мақсаттарға арналған ағылшын тілі", модульдің сипаттамасы мен оқытушының жазылуына толық тоқталды.
  • 2 модульді ұсынды: Маркетинг-теория мен практикаға кіріспе. ҮЕҰ-ның хабардарлығын арттыру және дамуын қолдау жөніндегі ұлттық науқанның стратегиясын кейіннен құрумен маркетинг негізіне енгізу. Бұл тренинг барлық серіктестерге арналған және кейіннен ресми университет пен мемлекеттік әкімшілікке интеграцияланатын болады.

Д-р Манолис Кукуракис (Крит университеті)

• 3 модульді ұсынды: кітапхананы пайдалану: ерекше қажеттіліктері бар адамдарға арналған кітапханаларға қол жеткізу. Тұсаукесер мүмкіндігі шектеулі адамдарға арналған кітапханаларға, "ерекше қажеттіліктері бар адамдарға кітапханалық қызмет көрсету" бөліміне арналған. Презентацияда ашық инклюзивтік кітапханалардың рөлі, инклюзивті білім беру үшін кітапханалардың рөлі және осы нәтижеге қол жеткізу жолдары атап өтілді.

Падриг Кирби (Лимерика технологиялық институты)

• 4 модульге шолу жасады: Лимерика технологиялық институтының мысалында байланыс бойынша қызметкерлерді оқыту бағдарламасы.

Gill Whitney, Gurinder Grewal, Mark Springett, Paula Bernaschina, Sukhy Hara (Мидлсекс Университеті)

• 5 модульді "қажеттілікті қанағаттандыру - тану және оқыту" (соның ішінде дислексия) және 8 модульді "қажеттілікті қанағаттандыру - әлеуметтік, эмоциялық және мінез - құлық қиындықтары. Презентацияда Ұлыбританияның танымдық қабілеті мен оқыту, хабардарлықты арттыру және ағымдағы тәжірибелері әртүрлі бұзылған студенттер мысалдары ұсынылды.

Д-р Даниела Попа (Брашовтегі Трансильвания университеті)

• 6 модульді ұсынды: қажеттіліктерін қанағаттандыру - Коммуникация және өзара іс-қимыл. Презентацияның мақсаты-оқу бағдарламаларының жоғары білімге ерекше қажеттілігі бар адамдарды біріктіруге бейімделуінің әсері туралы хабардарлықты арттыру.

Проф. д - р Анжела Репанович (Брашовтегі Трансильвания Университеті)

• 7 модульді "қажеттілікті қанағаттандыру-физикалық және сенсорлық қажеттілік" ұсынды, онда оқыту үшін қолжетімді және әмбебап дизайн, сондай-ақ мүмкіндіктері шектеулі оқушыларға арналған оқу материалдарын жобалау және әзірлеу тәсілдері туралы айтылады.

Gurinder Grewal білім беру ортасында табуға болатын негізгі қиындықтарды түсіндірді. Paula Bernaschina оқыту мен жұмыстың бірнеше мысалдарын көрсетті. Gill Whitney когнитивті бұзушылықтар, веб - және еуропалық стандарттар бойынша стандарттарды ұсынды,сондай-ақ қолжетімділік және осы саладағы стандарттар әлі де дамып келе жатқанын түсіндірді.

Презентациялар:

MODULE 3 Training in Limerick Manolis Koukourakis UOC