string(26) "2024-07-01 00:31:59.000000"

«Жануарлар денсаулығын интеграцияланған қорғаудың өзекті аспектілері» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

Құрметті әріптестер! А. Байтұрсынов атындағы Қостанай Өңірлік университеті және ветеринарлық медицина кафедрасы жас зерттеушілерді, магистранттарды, докторанттарды және профессорлық-оқытушылық құрамды 2022 жылдың 30 қарашасында Қазақстан Респбликасы, Қостанай қаласында өтетін биология ғылымдарының докторы, профессор Ильященко Виталий Ильичті еске алуға арналған "Жануарлардың денсаулығын интегралды қорғаудың өзекті аспектілері" атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырады.

Конференция гибридті (оффлайн - онлайн) форматта өткізіледі.

Конференция жұмысына қатысу үшін ұйымдастыру жарнасы алынбайды!

Конференцияның басты мақсаты ветеринария және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы теоретиктер мен практиктердің отандық және шетелдік әріптестерінің білімі мен тәжірибесін шоғырландыру болып табылады.

Конференция аясында келесі секциялар жоспарланған:

1. Ветеринарлық ғылымдар
  2. Ауыл шаруашылығы ғылымдары
  3. Экономикалық ғылымдар
  4. Басқа ғылымдар

Конференция жұмысына қатысу үшін 2022 жылдың 15 қарашасына дейін ұйымдастыру комитетіне өтінім, мақала мәтінін жіберу қажет.

АҚПАРАТТЫҚ ШАҚЫРУ-ХАТЫ