string(26) "2024-07-17 20:21:32.000000"

«Ахмет Байтұрсынұлы – ұлт мұраты жолындағы ұлы тұлға»

2022 жылдың 1 сәуірінде А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінде «Ахмет Байтұрсынұлы – ұлт мұраты жолындағы ұлы тұлға» атты жыл сайынғы студенттер мен магистранттарға арналған халықаралық ғылыми - практикалық конференциясын өткізу жоспралануда.

Конференция жұмысы келесі бағыттар бойынша ұйымдастырылады:

1. Ахмет Байтұрсыновтың ағартушылық идеялары: қазіргі педагогикалық көзқарастар мен даму перспективалары;
  2. Қазіргі білім беру жүйесін дамытудың өзекті мәселелері: білім беру мен оқудың жаңа тәсілдері;
  3. Ғылыми-техникалық білім беру - қазіргі қоғамның жағдайы мен даму бағыттары;
  4. Жаһандық сын-қатерлер контексіндегі қоғамның, экономика және құқықтың өзекті мәселелері;
  5. Ауыл шаруашылығы ғылымдарын дамытудың жаңа үдерістері.

Конференция материалдарының жинағына жариялау үшін мақалаларды 2022 жылдың 15 наурызынан кешіктірмей келесі электронды поштаға жіберу қажет: studkonference@mail.ru «Секция 1. Бірінші автордың аты-жөні» көрсетіледі.

Ақпараттық хат