string(26) "2024-07-19 12:26:30.000000"

Корей тілі мен мәдениетіне қызығушылық танытатын студенттер назарына! DONG-EUI университеті ұсынған екі апталық оқу бағдарламасымен ұмытылмас саяхатқа шығыңыз!

Корей тілі мен мәдениетіне қызығушылық танытатын студенттер назарына!

Оқу мерзімі: 11 тамыз - 25 тамыз 2024 ж.

Корей тілі мен мәдениетіне құмар шетелдіктер қатыса алады.

Нәтижесінде сіз Халықаралық тілдерді оқыту институтынан оқуды аяқтағаныңыз туралы сертификат және Халықаралық сұлулық бизнесі қауымдастығы, Корея университетінің таэквондо федерациясы немесе тағамдық қызмет көрсету индустриясы қауымдастығы сияқты беделді қауымдастықтардың сертификатын аласыз.

Қызықты тректердің бірін таңдаңыз:

Қатысу жарнасы: 1 200 000 корей воны.

Кіреді: оқу ақысы, тамақтанатын жатақханада тұру, мәдени тәжірибе, көлік, мамандандырылған оқыту және таңдалған бағыт бойынша қажетті материалдар!

Кірмейді: әуе билеттері, медициналық сақтандыру және жеке шығындар.

Корей тілі мен мәдениетімен танысу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Орын шектеулі, сондықтан осы байытатын бағдарламада өз орыныңызды қамтамасыз ету үшін қазір өтініш беріңіз!

Толық ақпарат алу үшін халықаралық ынтымақтастық бөліміне хабарласыңыз, телефон: 51-11-73 (бас ғимарат, 303-кабинет, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00).