string(26) "2024-07-19 12:23:47.000000"

Ақпараттық технологиялар, механика және оптика университеті (Санкт-Петербург, Ресей) сізді 2024 Жазғы мектептер шеңберіндегі іс-шараларға қатысуға шақырады!

АТМО университетінде 2024 жылға жоспарланған жазғы мектептердің тізімін сіздермен бөліскіміз келеді. Қатысуға өтінімдер қабылдануда.

АТМО университеті онлайн және офлайн форматта оқытудың көптеген бағыттарын ұсынады. Әр күндізгі мектептің негізгі бағдарламасынан басқа, студенттерге Санкт-Петербург бойынша экскурсиялар, мұражайларға бару, қала орталығындағы квесттер (қосымша ақысыз) ұйымдастырылады, сонымен қатар жергілікті бадди студенттерінің көмектері ұсынылады.

Оқыту ағылшын тілінде өтеді, төменде бағдарламалардың толық тізімі ұсынылады:

Толық ақпарат алу үшін халықаралық ынтымақтастық бөліміне (бас корпус, 303 кабинет, 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00) хабарласуға болады.