string(26) "2024-07-17 23:29:20.000000"

Құрметті әріптестер! 2024 жылғы 23 мамыр сағат 16.00-де 1А корпусының («Экономика және қаржы» кафедрасының) 208 кабинетінде жоспардың негізінде «Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университетінің» ғылыми-техникалық кеңесінің отырысы өтеді.

Отырыс №

р/н

Қарастырылатын сұрақтар

Өткізу мерзімі

Жауаптылар

1.3

2023-2024 оқу жылына арналған «3i интеллект, идея, инновация – intellect, idea, innovation» журналының жазылушыларын жинақтау және ұлғайту мәселелері мен перспективалары.

Журналдың редакторы

1.4

Университетте докторлық диссертацияларды талқылау мен қорғаудың мәселелері мен перспективалары

Зерттеулер, инновациялар және цифрландыру жөніндегі Проректор

2.1

Ахмет Байтұрсынұлы атындағы ҚӨУ ПОҚ және докторанттарының нөлдік емес импакт-факторы бар журналдардағы мақалаларын жариялау мәселелері мен перспективалары.

Заведующая научной библиотекой

4.1

Шетелдік білім беру және ғылыми мекемелермен ынтымақтастық туралы халықаралық шарттардың іске асырылу барысы туралы.

ХЫБ бастығы

4.2

«Қазіргі жағдайдағы экономикалық теорияның ғылыми - әдістемелік мәселелері: теория және практика» университеттік семинарының жұмысы туралы есеп.

Семинар жетекшісі

4.3

Қатты тұрмыстық қалдықтарды (ҚТҚ)кәдеге жарату жөніндегі «Krintell» стартап технологиясын Бағалау жөніндегі сараптамалық қорытындыны бекіту туралы

Эксперттер

4.4

2024-2025 оқу жылына арналған магистрлік және докторлық диссертациялардың тақырыбын бекіту туралы

Ғылым және коммерцияландыру басқармасының бастығы

4.5

Докторанттардың ғылыми тағылымдамалары туралы есептерді бекіту туралы

Ғылым және коммерцияландыру басқармасы бастығының орынбасардың м.а.

4.6

Әртүрлі

Монографияларды бекіту

1. Методические основы подготовки спортсменов в тяжелой атлетике».

Авторлар: И.П. Сивохин, А.Г. Ни, Э. Туркилери

2. Интерпретативность дискурса: лингвокультурный аспект

Автор: Н.В. Монгилёва

3. От медтехникума до фельдшерско-акушерской школы (1929-1941 гг.). Очерки истории Костанайского высшего медицинского колледжа