Skip to content

ҚӨУ-нің үздік 10 студентінің есімі белгілі болды

Жаңа жыл қарсаңында А.Байтұрсынов атындағы ҚӨУ-де студенттер үшін ең көп күткен оқиға – «ТОП-10 жүлдесі» байқауының жеңімпаздарын салтанатты түрде марапаттау болды.

Айта кету керек, бұл жыл сайын өткізіліп тұратын байқау, онда үздік студенттер лайықты марапатқа ие болады. Көптің арасынан іріктеліп алынған, университеттің ғылыми, спорттық және шығармашылық өміріндегі табыстары үшін ТОП-10 сыйлығына ие болған студенттің есімдерімен таныс болыңыздар:

  1. Кирилл Кунильский – Экономика және құқық институтының 3-курс студенті;
  2. Аружан Сарсенбаева – Экономика және құқық институтының 3-курс студенті;
  3. Даниил Банщиков – Инженерлік-техникалық институттың 4-курс студенті;
  4. Алия Тюлегенова – Экономика және құқық институтының 4-курс студенті;
  5. Алина Борунова – Инженерлік-техникалық институттың 3-курс студенті;
  6. Анастасия Тян – Экономика және құқық институтының 4-курс студенті;
  7. Сағындық Садық – Инженерлік-техникалық институттың 4-курс студенті;
  8. Махаббат Казбекова – Педагогикалық институттың 3-курс студенті;
  9. Тимур Ахметов – Экономика және құқық институтының 4-курс студенті;
  10. Карима Рекенова – Педагогикалық институттың 3-курс студенті.

Өкінішке орай, 2020 жылы енгізілген карантиндік шараларға байланысты бұл байқауды өткізу мүмкін болмағандықтан, марапаттау рәсіміне өткен жылдың жеңімпаздары да шақырылды. Олар:

  1. Айгерім Төлепова – Экономика және құқық институтының түлегі;
  2. Карина Аймухамбетова – Ауылшаруашылық институтының түлегі;
  3. Аягоз Макатова – Педагогикалық институттың түлегі;
  4. Перизат Гиса – Ауылшаруашылық институтының 4-курс студенті.

 Сондай-ақ «Жыл белсендісі» номинациясы бойынша 6 студент марапатталды:

  1. Тамерлан Туктамысов – Экономика және құқық институтының 3-курс студенті;
  2. Расул Әбілмәжинов – студент, 4 курса ИТИ;
  3. Муратхан Шуйншибаев – Инженерлік-техникалық институттың 4-курс студенті;
  4. Оғабек Шамитдинов – Педагогикалық институттың 3-курс студенті;
  5. Мерей Сахиев – Экономика және құқық институтының 4-курс студенті;
  6. Заманбек Сейл – Инженерлік-техникалық институттың 4-курс студенті.

 «Жыл көшбасшысы» арнайы номинациясы Ауыл шаруашылығы институтының 3 курс студенті, «Аялы жүрек» еріктілер клубының төрағасы Әділхан Серікбаевқа берілді. Экономика және құқық институтының 2-курс студенті Анель Пимичева «Жыл жаңалығы» номинациясының жеңімпазы атанды.

«Жыл таңдауы» номинациясы бойынша жетістіктері мен университет өміріне белсенді қатысып, студенттік ұжымның оң имиджін қалыптастыруға ықпал еткен студенттер мен түлектер марапатталды:

  1. Яна Лантух – Экономика және құқық институтының түлегі;
  2. Думан Казез – Педагогикалық институттың түлегі;
  3. Диас Ержанов – Экономика және құқық институтының түлегі;
  4. Руслан Пушкарёв – Ауылшаруашылық институтының түлегі;
  5. Жасұлан Нүсіпқан – Инженерлік-техникалық институттың 3-курс студенті;
  6. Аблайхан Осипов – Экономика және құқық институтының 4-курс студенті.

Сондай-ақ, институт белсенділері мен көшбасшылары мақтау қағаздарымен марапатталды.

 

Ұсыныстар мен тілектерді қалдыру