string(26) "2024-03-19 17:21:40.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

Дрезден техникалық университетінде арнайы мақсаттар үшін ағылшын тілін оқыту

Өтетін орны: Дрезден техникалық университеті, Дрезден, Германия

Күні: 25-29 наурыз 2019 ж.

Қатысушы серіктестер:

• ЕО серіктестері: Брашов қаласындағы Трансильвания университеті, Крит университеті, Лимерик технологиялық институты, Дрезден техникалық университеті, Мидлсекс университеті
  • Қазақстандық серіктес: Ахмет Байтұрсынов атындагы Қостанай мемлекеттік университеті, Қазақ агротехникалық университеті. С. Сейфуллин атындағы Қазақ ұлттық университеті Әл-Фараби, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару Академиясы
  • Өзбекситанның серіктестері: Самарқанд экономика және сервис институты, Ташкент Ақпараттық технологиялар университеті, MUSHTOQ ko ' ZLAR мүгедек балаларға әлеуметтік өзара көмек көрсету Қоғамы, Қарақалпақ мемлекеттік университеті
  • Тәжікстан серіктестері: Худжанд мемлекеттік университеті. академик Б. Гафуров, Куляб қаласындағы технологиялар және инновациялық менеджмент институты, Тәжікстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару институты, мүгедек балалармен ата - аналардың қоғамдық ұйымы, "Рушди Инклюсиа" қоғамдық ұйымы»

Әр университеттен 1 немесе 2 өкіл болды, бұл жалпы 34 қатысушыны құрады.

DECIDE жобасын әзірлеу кезеңі Дрезден техникалық университетінде арнайы мақсаттар үшін ағылшын тілін оқытудан басталды, содан кейін модульді оқыту бағдарламасы мен Оқу материалдары дайындалды.

Осы тренинг шеңберінде бастамашыл топтың стратегиялық шолуы өткізілді, сондай-ақ қоғаммен байланыс жөніндегі қызметкердің жұмысына шолу жасалды. Бастамашыл топтың және жұртшылықпен байланыс жөніндегі қызметкердің барлық кіріс байланыстары анықталды және бағаланды (министрліктер, университеттер, мемлекеттік басқару органдары және ҮЕҰ сияқты негізгі ойыншылар).

Презентациялар: