string(26) "2024-06-30 22:19:51.000000"

КУТЕЛдің халықаралық жобасының тәжірибесін тарату

Дене шынықтыру, спорт және туризм факультетінің деканы п.ғ.к. Кифик Н. Ю., филология департаментінің қауымдастырылған профессоры Бежина В. В. Шадринск мемлекеттік педагогикалық университетінің базасында өткен "кәсіби құзыреттер маман тұлғасының интегралдық қасиеттері ретінде" атты II Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты.

Конференцияның мақсаты-қоғам өмірінің түрлі салаларындағы болашақ мамандардың жеке қасиеттерінің интегралдық сипаттамасы ретінде кәсіби құзыреттілікті қалыптастыру және дамыту тәжірибесімен алмасу.

Баяндама тақырыбы - "ЭРАЗМУС+"КUTEL" халықаралық жобасы аясында стейкхолдерлер призмасы арқылы білім беру сапасын бағалаудағы партисипативтік КОМПОНЕНТ.

Баяндамада жоғары мектепте білім беру сапасын қамтамасыз етуде стейкхолдерлерді (жұмыс берушілерді, яғни мүдделі тараптарды) тартудың рөлі қарастырылады. Тарту дәрежесі KUTEL халықаралық жобасында негіз қалаушы болып табылатын Еуропалық практикамен жоғары білім беру сапасын қамтамасыз етудің жетілдірілген жүйесіне негізделеді.