string(26) "2024-07-18 01:35:31.000000"

Талапкерлер назарына!

Бүгін талапкерлермен кезекті онлайн қосылу өтті. Үш ай бойы университет мектеп түлектеріне қашықтан қолдау көрсетіп келеді. Осы уақыт ішінде Қостанай мемлекеттік университетінің білім беру бағдарламалары мен мүмкіндіктерін көрсететін 12 тікелей эфир өтті.

Осы уақыт ішінде оқу орны оқытушылары мен басшылары талапкерлерді тарту бойынша көп жұмыс атқарды. Әр кафедра мектеп түлектерімен онлайн-кездесулер мен онлайн-ашық есік күндерін ұйымдастырды. Университетте осы бағытта көптеген ауқымды жұмыстар жүргізілуде. Бұл іс-шаралар жақсы нәтиже беруде. Мұны цифрлар дәлелдейді: Қостанай облысында ҰБТ тапсыруға ниетті түлектер саны 20% артты. Сондықтан университет осы бағыттағы жұмысын күшейтіп, «Талапкер-2020» ақпараттық жүйесін енгізді, соның арқасында жүйеге тіркелген талапкерлер мен біздің университетке құжаттар тапсыруға ниет білдірушілер саны артып келеді.

Университет тәулік бойы жұмыс істейді және талапкерлерге онлайн режимде қолдау көрсетеді. Біздің университетке түсетіндер үшін ҰБТ-ға дайындық бойынша ақысыз курстар ұйымдастырылды.

Естеріңізге сала кетейік, биыл құжаттарды қабылдау egov.kz электронды үкімет порталы арқылы жүзеге асырылады.

Келесі тікелей эфир 4 маусымда өтеді, онда біз құжаттарды тапсыру алгоритмін толық сипаттайтын боламыз.

Оқуға түсу үшін қажетті құжаттар:

Жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі немесе жоғары білім туралы құжат (түпнұсқа);

3 х 4 сантиметрді құрайтын 6 фотосурет;

086-У нысанындағы медициналық анықтама (қосымша ақпарат әкелген кезде);

ҰБТ сертификаты (50 баллдан кем емес, оның ішінде 5 ұпай - Қазақстан тарихы, математикалық сауаттылық, оқу сауаттылығы - оқыту тілі және әр негізгі пән бойынша кемінде 5 балл);

Білім грантын тағайындау туралы анықтама (бар болса).