string(26) "2024-07-17 23:35:04.000000"

АҒЫМДАҒЫ ЖЫЛҒЫ ТАЛАПКЕРЛЕР ҮШІН ДӘСТҮРЛІ АШЫҚ ЕСІК КҮНІ ӨТКІЗІЛДІ

Біз мыңдаған адамдар білімге қол жетімділік саласында жаңа мүмкіндіктер ашатын мобильді құрылғылар арқылы қосылған бірегей өтпелі заманда өмір сүріп жатырмыз.

Бұған дәлел - пандемия мен мейрамдарға қарамастан, бүгінде біз қашықтан қол жетімділікте кездесулер, жұмыстар мен іс-шаралар ұйымдастыра аламыз.

Осы технологияларды қолдана отырып, біз апта сайын өтініш берушілермен кездесулер өткізіп, қызықты сұрақтарға жауап береміз. Демалыс күндеріне қарамастан біз дәстүрді үзген жоқпыз және эфирге түлектерге біздің артықшылықтарымыз, білім беру бағдарламалары және құжаттарды тапсыру мерзімдері туралы айтып бердік.

Бүгін Smart-орталық талапкерлерге ұсынылды, сонымен қатар: ақпараттық технологиялар, ветеринария, құқықтану және халықаралық құқық білім беру бағдарламалар.

Осылайша, техника ғылымдарының кандидаты, ЖАК доценты Салыкова Ольга Сергеевна программистерді дайындау қалай жүргізіліп жатқаны, IOT-технологияларды зерттеу ерекшеліктері, BIG DATA және жасанды интеллектпен жұмыс істеу туралы айтып берді.

Мал дәрігерлерін дайындау және облыстың жетекші ұйымдары мен шаруашылықтарымен ынтымақтастық туралы Ветеринарлық медицина кафедрасының меңгерушісі, ветеринария ғылымдарының кандидаты, PhD докторы Аубакиров Марат Жақсылықұлы айтып берді.

Біз күн сайын әлеуметтік желілерден келіп түсетін талапкерлермен кері байланысты талдай отырып, біз бүгін заң мамандықтары және халықаралық құқықтың бағыттары туралы сөйлестік. Айта кетейік, бүгінгі танда «Халықаралық құқық» біздің университетте дайындалуда бүкіл аймақта жалғыз.

Эфир барысында біз SMART-орталығының мүмкіндіктерін көрсеттік. Бұл университеттің IT және ивенттер стартапын, ғылыми әзірлемелер мен кибертехнологияларды бір жерде біріктірген бірегей жобасы. Орталық жетекшісі Нұғманов Алмабек Батыржанұлы әр студент біздің орталықтың көмегімен өздерін қалай таба алатынын айтып берді.

Трансляцияны көре алмағандар үшін біз оны өз парақшаларымызда сақтаймыз, университеттің ksu.edu.kz сайтында жариялаймыз.

Сіздерді онлайн Ашық есік күніне әр бейсенбі сйын сағат 15.00 шақырамыз.

Қош келдіңіздер!