string(26) "2024-06-30 20:25:56.000000"

Қорытынды конференция және AlmaU студенттерінің тренингі

2023 жылдың 8-10 қарашасында Алматы Менеджмент Университетінде (AlmaU) Erasmus+ бағдарламасының «UXiship» жобасының қорытынды конференциясы өтті.

Конференцияға жоба бойынша серіктес университеттердің барлық үйлестірушілері қатысты: А.Байтұрсынов атындағы ҚРУ жоба үйлестірушісі И.В.Кошкин; Мендалиева С.О., Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің үйлестірушісі және жоба жетекшісі; Абешев Қ.Ш, AlmaU жоба үйлестірушісі; сондай-ақ конференцияға онлайн қосылған Германияның Висмар қолданбалы ғылымдар, технологиялар, бизнес және дизайн университетінің грант үміткерінің және Еуропалық Одақтың сарапшы университеттерінің өкілдері.

Конференцияның үш күнінде Қазақстанның барлық серіктес университеттерінің үйлестірушілері жобалық жұмыс пакеттері бойынша атқарылған жұмыстар туралы баяндап, нәтижелерін көрсетіп, әрбір ЖОО-да кәсіпкерлік модулін енгізу ерекшеліктерін атап өтті. Біз оның нәтижелерін тиімді және мақсатты түрде тарату және университеттің қолдауы арқылы жоба нәтижелерінің ұзақ мерзімділігі мен тұрақтылығына кепілдік беретін шараларды қалыптастырдық.

Сонымен қатар, 2023 жылдың 6 қарашасы мен 10 қарашасы аралығында бір мезгілде AlmaU-да «Стартаптарды іске қосу және масштабтау үшін инновациялық цифрлық технологиялар» тақырыбында университетіміздің студенттеріне арналған қорытынды тренингтер өтті.

Тренингтер AlmaU университетінің оқытушыларының IT және кәсіпкерлік саласындағы тәжірибесін қалыптастырды.

Бұл тренингтер студенттердің іскерлік коммуникацияларын, жеке қасиеттерін дамытуға, маркетинг негіздерін түсінуге және өздерінің инновациялық бизнесін құруға өте пайдалы болады.