string(26) "2024-06-30 20:33:19.000000"

Кәсіпорындарда орнында оқыту Erasmus+ бағдарламасы аясында «UnWaste» және UXiship жобалары

Қостанай өңірлік университетінде 2023 жылдың 20 қазанынан бастап математика және физика кафедрасының оқытушысы Огаркова А.И. Erasmus + «UnWaste» және UXiship халықаралық жобаларын іске асыру шеңберінде көшпелі экскурсия ұйымдастырылды және өткізілді.

7M05201-Геоэкология және қоршаған ортаны басқару білім беру бағдарламасының пәні жобаның мақсаттарын жүзеге асыру нәтижесінде әзірленді және магистранттар нақты кәсіпорындардың нұсқауы бойынша ғылыми-инновациялық жобаларды әзірлейтін жобалық оқыту әдісін қарастырады.

Allur зауытында (Қостанай қ.) спикер – белгілі кәсіпкер, әлеуметтік инноваторлар қауымдастығының мүшесі Шадрина Динара Бостанқызының шақыруымен, сондай-ақ мамандардың шақыруымен сабақ өтті. кәсіпорын қызметтерінен.

Динара Бостанқызы қалдықтарды басқару тақырыбында семинар-тренинг өткізіп, кәсіпкерлік тәжірибесімен бөлісті, сонымен қатар өзінің экоөнімдерін көрсетті.

Магистратура студенттері ұйымдастырушыларға және Дианра Шадринаға жақсы және мазмұнды шеберлік сабағы үшін алғыстарын білдіріп, алдағы кездесулерге сенім білдірді.

Бұдан кейін өндіріс мамандары магистранттармен және оқытушылармен кездесу өткізіп, өндірістік қалдықтарды қайта өңдеу кәсіпорнының мәселелерін шешуге негізделген болашақ жобалардың тақырыптарын белгіледі.

Жұмыс барысында жобалық оқыту әдісін қолдана отырып, бұл сабақтар магистранттардың оқу үдерісінің тиімділігін арттыруға, зерттеушілік дағдыларын дамытуға, білім беру процедураларына студентке бағдарланған тәсілдерді нығайтуға, ғылыми әдебиеттерді теориялық талдауға және жалпылама талдауға мүмкіндік береді. зерттеу нәтижелері.