string(26) "2024-05-13 19:26:07.000000"

Әсемдеп тігуге тыйым сала алмайсыз

Киіміңіз сәннен кетті ме? Оны қоқысқа емес, ...мінберге жіберіңіз!

Байтұрсынұлы университетінің студенттері дәл осылай жасады. Заттарға экологиялық таза көзқарастың нәтижесі біздің «Эколайф» клубы кәсіпкер Динара Шадринамен бірлесіп ұйымдастырған апсайкл-ивент іс-шарасы болды

Ерекше топтаманың дизайнерлері — студенттер Камила ҚАЖЫМҰРАТОВА мен Дарья КИМ болды. Қыздар этникалық мотивтерден шабыт алды - таспалап бояу немесе кесте қолданылды.

"Мен өзімді екі әлемнің адамы ретінде көрсетемін - сән және экология», - дейді Камила Қажымұратова. – Апсайкл – олардың жақындасатын нүктесі. Ал бүгінгі көрсетілім – әлемді тонналап тоқыма бұйымдарымен ластайтын «жылдам» сәнге біздің жауабымыз."

Сан түрге айналған джинсы шалбарлар, төбетейлер және көйлектерді ҚӨУ биология, экология және химия кафедрасының студенттері көрсетті. Іс-шараның барлық қатысушылары "Эколайф" клубының жетекшісі ЖОКУШЕВА Заида Ғаббасқызының атынан естелік сыйлықтар алды.

Айтпақшы, тіпті көрермендер де табиғатты сақтауға үлес қосты – шараға пластик бөтелкелер, алюминий банкалар мен макулатураны кіру билеті ретінде қолданды.