string(26) "2024-04-20 01:15:26.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

24 сағат кітап оқу

Жексенбі күні (17-301-52) Журналистика оқу бағдарламасының 3 курс студенттері Журналистика және коммуникациялық менеджмент кафедрасының оқытушысы Айнұр Сүлейменовамен бірге виртуалды және нақты оқу залы форматындағы іс-шара ұйымдастырды. Олар @zhurnalistykgu инстаграм парақшасында 3-ші мамыр күнгі сағат 10.00-ден келесі күнгі 10.00 ге дейін «24 сағат оқу» марафонын өткізді, оған болашақ журналистер қатысты.

Марафонға қатысушылар өздеріне мынадай мақсат қойды: 24 сағат ішінде мүмкіндігінше көбірек бет оқып, мейлінше оқудан аз алаңдауға, Instagram парақшасына тапсырманы қалай орындап жатқандары туралы есептер жариялау. Сонымен қатар күндіз үш эфир өтті. Эфир барысында марафоншылар оқытушылары Айнұр Сүлейменованың сұрақтарына жауап беріп, өздерінің көңіл-күйлері мен эмоциялары, оқиғаларды қабылдау, кейіпкерлердің мінез-құлқы, сюжеттер туралы айтты.

Бүгін таңертең марафонның қорытындысы белгілі болды. 24 сағат ішінде әр түрлі жанрдағы кітаптар оқылды: Федор Достоевскийдің детективі «Қылмыс және жаза», «Біз» Евгений Замятин, Пол Февалдың «Лагардер жастары» шытырман оқиғалы романы, Теодор Дрейзердің «Қаржыгер» реалистік романы, Джон Бойннің «Жолақты пижамадағы бала» драмасы, Нил Гайманның «Американдық құдайлар» фантастикасы және Стивен Чбосканың  «Тыныш болғаны жақсы» романы.